logo

Kogukonnafond ootab taotlusi Järvamaa noore spetsialisti stipendiumile!

sees 26 Veebruar 2020.

Õigus stipendiumile kandideerida on kõigil kuni 30 aastastel kõrgkooli või kutseõppeasutuse lõpetanud spetsialistidel, kes on eelneva viie kalendriaasta jooksul asunud tööle Järvamaale ja siin ka elavad.

 „Stipendium on üheltpoolt tunnustuseks, et noor on leidnud elu ja töökoha Järvamaal, kuid teiselt poolt on see ka võimalus tõsta esile erinevate ametite olulisust.“  märkis kogukonnafondi juhatuse liige Valev Väljaots.

„Kuigi stipendium on suunatud eelkõige ettevõtlusvaldkonna spetsialistidele, on kahjuks neid ettevõtteid vähe, kes oma kandidaate esitavad. Samuti ootaksime rohkem ettevõtete ja ettevõtjate tuge stipendiumi väljaandmisel", ütles nõukogu esimees Arnika Tegelmann.

„Sageli võib kuulda kurtmist, et oskustega noori ei ole, aga see oleks üks võimalus kus jutule võiks järgneda konkreetne tegu, sest tublide noorte esiletõstmine ja ametite väärtustamine paneb ehk ka teisi noori mõtlema erinevate ametite peale.“ lisas Väljaots.

Täname neid kes on stipendiumile õla alla pannud: Swedbank AS, Konesko AS, Yoko Alender, Jürgen Ligi. Lauri Läänemets, Kristjan Kõljalg, Helmen Kütt, Heli Koit, Heli Suvi, Tiina Larven, Andres Jalak, Arnika Tegelmann, Virve Toode, Rait Pihelgas.

Käesoleva aasta stipendiumidele oodatakse taotlusi kuni 21.märtsini. Taotlusvormi saab täita kogukonnafondi kodulehel www.kogukonnafond.ee Taotlusvormid.

Ootame jätkuvalt annetusi stipendiumi väljaandmiseks: SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor spetsialist”.

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital